Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas ŠIANDIEN numeris ir naujas laikraščio priedas „Lietuvos vietos savivalda“

Naujas ŠIANDIEN numeris ir naujas laikraščio priedas „Lietuvos vietos savivalda“

www. siandien.info

Naujas ŠIANDIEN numeris ir naujas laikraščio priedas „Lietuvos vietos savivalda“.

Tauragės rajono savivaldybėje šią savaitę vyko paskutinis šios kadencijos tarybos posėdis. Kitą trečiadienį, balandžio 26-ąją, prisieks naujai rajono gyventojų išrinkti tarybos nariai ir antrą kadenciją rinkimus laimėjęs meras Dovydas Kaminskas.

Jis yra Liberalų sąjūdžio narys. Tauragės rajono savivaldybės taryboje daugumą taip pat laimėjo liberalai. Laimėjo liberalizmas ar žmonės?

Aktyvus tauragiškis, Ekstremalų asociacijos prezidentas Vidas Stašaitis sako, kad mero ir savivaldybės tarybos rinkimus laimėjo ne liberalizmas, o patys kandidatai – žmonės:

„Ir labiausiai dėl paties mero. Dovydas Kaminskas yra daug kam priimtinas kaip žmogus. Nežinau, kiek daugiau jis padarė už kitus buvusius merus. Praėjusių kadencijų merai ir tarybos taip pat nemažai darė, tačiau jo vadovaujama komanda viešino beveik kiekvieną žingsnį.

Buvo skelbiama, kokias gatves asfaltuoja, kokį projektą vykdo ir t.t. Viešino pirkimus su kainomis. Meras informuodavo net ir tai, kokį sklypą ar mašiną sau nusipirko. Žmonėms patinka, nes tai sudaro skaidrumo įvaizdį, tikiu, kad taip ir yra“.

ŠIANDIEN prenumerata – visuose Lietuvos pašto skyriuose, internetu www.prenumeruok.lt; www. prenumeruoti.lt

Nuoširdus ačiū už 1,2 proc. GPM laikraščio ŠIANDIEN leidybai (įm. kodas 304457800).

Parašykite komentarą

Top