Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > S. Skvernelis dar kartą įrodė, kas valdo Seimo daugumą

S. Skvernelis dar kartą įrodė, kas valdo Seimo daugumą


Dar prieš tvirtinant partijos kandidatą R. Karbauskis sakė, kad jei kandidatu taptų V. Pranckietis, LVŽS prezidento rinkimų nelaimėtų.

Valdantieji „valstiečiai“ balsų dauguma patvirtino, kad jų kandidatas į prezidentus – premjeras Saulius Skvernelis. Jo kandidatūrą iškėlė 56 partijos skyriai, o šeštadienį Prienuose surengtame suvažiavime nubalsuota, kad jis tampa Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatu pavasarį vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

Ministro pirmininko konkurentu balsuojant dėl partijos kandidato į prezidentus buvo keliamas Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Norą matyti jį kandidatu pareiškė du partijos skyriai. Visgi dar prieš suvažiavimą partijos lyderiai teigė palaikantys tik S. Skvernelio kandidatūrą.

Apie tai, kad kandidatu turėtų būti S. Skvernelis, kalbėjo Ramūnas Karbauskis, Vytautas Bakas, Aurelijus Veryga.

Renkant kandidatą iš viso balsavo 570 suvažiavimo dalyvių, iš jų tik kiek daugiau nei 100 pasirinko V. Pranckietį. Tokius rezultatus salė pasitiko ovacijomis.

Partiečiams S. Skvernelis sakė, kad save mato kaip atsvarą konservatorių kandidatams, kuriais ir toliau vadiną Ingridą Šimonytę, kuri yra iškeltoji Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė ir Gitanas Nausėda. Jis kritikavo esą žiniasklaidoje šie du kandidatai liaupsinami.

Jis sakė besididžiuojantis tuo, kad buvo policininku, nors, kaip sakė, šios specialybės atstovai, taip pat ir jis, dažnai vadinami „mentais“.


Paklaustas apie tai, kuriuos kandidatais apsiskelbusius asmenis laiko savo aršiausiais konkurentais, S. Skvernelis teigė, kad reikia palaukti, kol bus įregistruoti visi kandidatai ir bus surinkti parašai.

Paklaustas, kas taptų premjeru jei jis būtų išrinktas prezidentu, S. Skvernelis atsakė, kad apie tai kalbėti kol kas yra anksti.

LRT.lt, siandien.info

Parašykite komentarą

Top