Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Vilniuje rengiamos eitynės „Lietuvių gyvybės svarbios!“

Vilniuje rengiamos eitynės „Lietuvių gyvybės svarbios!“


Birželio 19 d., 17 val. visuomeninis sambūris „Patriotiški lietuviai“ patriotiškai nusiteikusius Lietuvos piliečius ragina rinktis Vilniaus Katedros aikštėje ir dalyvauti 17:30 val. rengiamoje palaikymo eisenoje „Lietuvių gyvybės svarbios!“.

Eitynės vyks Gedimino prospektu link Nepriklausomybės aikštės, kurioje bus prisiminti žuvusiusieji už Lietuvos Nepriklausomybę lietuviai ir išreikštas solidarumas su birželio 1 dieną nušauto policininko Sauliaus Žymanto šeima ir artimaisiais.

„Ties Lukiškių aikšte stabtelsime 5-ioms minutėms ir skanduosime “Mes be Vyčio nenurimsim!“. Lietuvoje radikalūs liberalai, o gal tiksliau, užsieniečiai, rengė eitynes „Juodųjų gyvybės svarbios“, bet mes, lietuviai, tikrieji Lietuvos šeimininkai, buvom nustumti į šoną anglakalbių, rėkiančių angliškus, JAV riaušininkų šūkius.

Buvo paniekinta lietuvių tauta, visa baltaodžių rasė (baltaodžiai vaikai buvo suklupdyti ant kelių atgailauti) ir Lietuvos policija (buvo plakatų, siūlančių policiją išprievartauti). Esame laisva ir didinga TAUTA, parodykime sau ir savo broliams, seserims, kad esame orūs ir neparklupdomi prieš svetimas Lietuvai ideologijas ir radikalųjų leftizmą“, – rašoma interneto tinklapyje Facebook.com išplatintame kvietime.

Parašykite komentarą

Top