Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > „Žalgiris“ įveikė „FC Barcelona“ krepšininkus – puiki dovana sirgaliams valstybės atkūrimo dienos proga

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo skambią pergalę Eurolygos turnyre. Jure Zdovco auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 91:84 (9:17, 26:18, 21:28, 35:21) įveikė lietuviškąją „FC Barcelona“ ekipą.
Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai strigo puolime, taškų nepelnė daugiau nei penkias minutes ir praleido tris tolimus metimus – 0:9.

Pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė Edgaras Ulanovas, Joshas Nebo įdėjo iš viršaus, o po dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius ir Regimantas Miniotas – 9:17.

Tris baudų metimus realizavo, dvitaškį įmetė ir dėjimą į krepšį atliko Joffrey Lauvergne, tritaškį iš kampo taikliai paleido Nielsas Giffey ir rezultatas buvo lygus – 19:19. Toliau varžovų gynybą draskęs L.Lekavičius pasižymėjo dvitaškiu, po du baudų metimus sumetė Tai Websteris ir Artūras Milaknis, o N.Giffey įmetė keturis iš eilės – 29:26. Metimą iš po krepšio įmetė Marekas Blaževičius, nelengvus du taškus pridėjo L.Lekavičius, o N.Giffey realizavo dar du baudų metimus – 35:35.

Tritaškiu iškart po pertraukos blykstelėjo L.Lekavičius, taiklų vidutinio nuotolio metimą atliko ir iš po krepšio pataikė N.Giffey, o J.Lauvergne įsirašė dar keturis taškus – 46:45. Dar vieną tolimą metimą pataikė L.Lekavičius, tačiau daugiausiai baudų metimais taškus rinkę svečiai vėl įgijo pranašumą – 49:56. A.Milaknis smeigė tritaškį, J.Lauvergne sumetė du baudų metimus, o kėlinį sėkmingu prasiveržimu užbaigė L.Lekavičius – 56:63.

Ketvirtas kėlinys ir vėl prasidėjo L.Lekavičiaus tritaškiu, nuo baudų metimų linijos dukart taikliai atakavo E.Ulanovas, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo J.Lauvergne, o po dar vieno prancūzo dvitaškio metimo, kauniečiai vėl buvo priekyje – 66:65. Po dvitaškį įsirašė E.Ulanovas ir J.Nebo, L.Lekavičius sumetė du baudų metimus, o J.Nebo dar dukart įdėjo iš viršaus – 76:72. Keturis taškus iš eilės surinko E.Ulanovas, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo N.Giffey, du sumetė A.Milaknis, tris pataikė L.Lekavičius, o penkis sumetęs E.Ulanovas įtvirtino kauniečių pergalę – 91:84.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 22, J.Lauvergne 18, E.Ulanovas 16, N.Giffey 14, J.Nebo 8, A.Milaknis 7, T.Websteris 2, M.Blaževičius 2, R.Miniotas 2, P.Jankūnas 0, J.Strelniekas 0.
„FC Barcelona“: N.Mirotičius 26, N.Laprovittola 16, K.Kuričius 15.