Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris ir Lietuvos advokatų tarybos pirmininko Igno Vėgėlės išskirtinis interviu ŠIANDIEN

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris ir Lietuvos advokatų tarybos pirmininko Igno Vėgėlės išskirtinis interviu ŠIANDIEN

Naujas laikraščio ŠIANDIEN numeris ir Lietuvos advokatų tarybos pirmininko Igno Vėgėlės išskirtinis interviu ŠIANDIEN. Verta įsigyti.

„Kodėl Lietuva orientuojasi ne į JAV, kurioje teismai sustabdė privalomą vakcinaciją, ar, tarkime, Švediją bei Norvegiją, kurios netaiko diskriminuojančių priemonių nevakcinuotiems asmenims?

„Moderna“ – 2021 metų pirmojo pusmečio apyvarta 6.3 milijardai dolerių, iš kurių 5.9 milijardai dolerių už Covid19 vakcinas. Per 11 savo veiklos metų ši bendrovė nebuvo uždirbusi jokio pelno, tuo tarpu veiklos rezultatas vien už 2021 metų vieną ketvirtį – 2.78 milijardų dolerių pelno.

„Pfizer“ – 2021 metų pirmojo pusmečio apyvarta – 33.5 milijardai dolerių. Palyginimui, 2021 metų Lietuvos biudžetas sudaro kiek daugiau nei 18 milijardų eurų. Jei „Pfizer“ seksis neblogiau nei per pirmąjį pusmetį (o trečiasis ketvirtis rodo, kad dar ir geriau) – jos metinė apyvarta viršys trijų LIETUVŲ biudžetą. Akivaizdu, kad verslas investuoja į reklamą ir viešuosius ryšius: galbūt dėl to sisteminėje žiniasklaidoje tiek daug skleidžiama baimės apie Covid ir tiek mažai tikros analitikos apie skiepų galimos rizikos ir naudos santykį.

Apie vaistų pramonės finansinę paramą ar užmokestį atskiriems Lietuvos juridiniams asmenims bei medikams, kurie aktyviai reiškiasi pandemijos valdymo klausimais, neseniai pranešimą išplatino ir Specialiųjų tyrimų tarnyba: ji pasigedo viešumo ir skaidrumo šiuose klausimuose. Deja, STT pranešimas „pasimetė“ tarp gausybės baimę kurstančių Covid pandemijos žinučių.“Laikraščio ŠIANDIEN prenumerata visuose Lietuvos pašto skyriuose, internetu www.prenumeruok.lt; www,prenumeruoti.lt.

Parašykite komentarą

Top