Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Pasveikino Kroatijos vadovę jubiliejaus proga

Pasveikino Kroatijos vadovę jubiliejaus proga

Sekmadienis, balandžio 29 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Kroatijos Respublikos Prezidentę Kolindą Grabar-Kitarović asmeninio jubiliejaus proga.

Šalies vadovės teigimu, sukaktį Prezidentė pasitinka sėkmingai vesdama savo valstybę pripažinimo, klestėjimo ir sėkmės keliu, savo profesionaliu ir nuosekliu darbu pelniusi Kroatijos piliečių ir kolegų palaikymą bei pagarbą.

Prezidentė pabrėžė, kad K. Grabar-Kitarović vadovaujama Kroatija tapo ypač artima Lietuvos partnere ir bendraminte stiprinant dvišalį valstybių dialogą ir piliečių draugystę, sprendžiant aktualiausius žemyno ir gynybos darbotvarkės klausimus ar drauge siekiant didesnės lyčių lygybės ir moterų įgalinimo.

Anot šalies vadovės, šis Kroatijos vadovės indėlis plečiant sąjungininkių Lietuvos ir Kroatijos visapusius ryšius itin reikšmingas ir vertinamas.

Lietuvos Prezidentė taip pat perdavė linkėjimų šalies draugams – Kroatijos žmonėms, o Prezidentei K. Grabar-Kitarović palinkėjo didžiausios sėkmės, bendražygių ir šalies žmonių supratimo bei neblėstančios paramos.

siandien.info, Prezidento spaudos tarnyba, Prezidento  kanceliarijos nuotr.

Parašykite komentarą

Top