Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Premjeras Algirdas Butkevičius neketina tikrintis pasitikėjimo Seime

Premjeras Algirdas Butkevičius neketina tikrintis pasitikėjimo Seime

Prasidėjo Seimo rudens sesija, tačiau premjeras A. Butkevičius nežada prašyti parlamentarų, kad šie  balsuotų už pasitikėjimą jo vadovaujama Vyriausybe.

Tokį raginimą trečiadienį išsakė konservatorių ir liberalų partijų pirmininkai Gabrielius Landsbergis ir Remigijus Šimašius.

Reaguodami į prezidentės raginimą atsistatydinti krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui, socialdemokratai antradienį pareiškė abejojantys dėl prezidentės gebėjimo vykdyti tiesiogines pareigas.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio vadovai socialdemokratų pareiškimą pavadino „desperacijos ir žemos politinės kultūros demonstracija, kuri kenkia valstybės konstitucinės santvarkos autoritetui, žmonių pasitikėjimui konstitucinėmis Vyriausybės ir premjero institucijomis ir jų sugebėjimu veikti atsakingai“.

„Žinote, ką kalba tie du ponai politikai, man tikrai nerūpi, ir ką mano kyšininkavimu stambiu mastu įtariamo E.Masiulio bendražygis ir privačių darželių tinklo savininkės A.Landsbergienės, dėl kurios verslo skaidrumo yra taip pat daug įtarimų, vyras. Man svarbus Lietuvos žmonių pasitikėjimas ir aš manau, kad jų turiu“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjeras.

www.verslaspolitika.lt. tv3.lt

 

Parašykite komentarą

Top