Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų

Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų

www.siandien.info

Policijos pareigūnai pirmadienį jėga patraukė žmones nuo kelio prie Rūdninkų poligono, kur jie blokavo važiuojamąją dalį, protestuodami prieš neteisėtų migrantų apgyvendinimą šioje Šalčininkų rajono teritorijoje.

Kaip LRT RADIJUI antradienio rytą sakė policijos atstovas spaudai Ramūnas Matonis, per naktį įvykio vietoje budėjo vienas policijos ekipažas, tačiau incidentų po vidurnakčio nebuvo fiksuota. Šiandien policija poligone taip pat budės.

Pranešama, kad pirmadienį policija 8 asmenims surašė administracinio nusižengimo protokolus dėl to, kad šie atsisakė pasitraukti nuo kelio prie Rūdninkų poligono. Iki vidurnakčio buvo užfiksuotas dar vienas incidentas, kuomet viešojo saugumo tarnybos pareigūnai prieš protestuotojus panaudojo ašarines dujas.

Gyventojų susirėmimas su policija. BNS nuotr.


„Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų, pasitarimų su visuomene, vietos gyventojais. Nebėra jokios, net imituotos demokratijos bandymų, valdantieji net nežino, kas tai yra. Visi kitaip manantys žmonės paskelbiami priešais”.Lietuvos šeimų sąjūdis išplatino pareiškimą. ” Ta diena atėjo – visiškai pasimetę, nevaldantys situacijos ir nebesuvokiantys savo sprendimų pavojingumo, Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys pasiuntė riaušių malšinimo specialiąsias pajėgas prieš taikius Lietuvos žmones.

Rūdninkuose panaudota prievarta, ašarinės dujos, yra nukentėjusiųjų.
Kare kariaujama su svetimais įsibrovėliais, tam sukurtos ir tūkstančius metų gyvuoja valstybės.

Tik niekur, niekada valstybėse nebuvo ir nebus kovojama prieš savus. O tie, kurie taip daro, visada, visų tautų yra vadinami išdavikais, kolaborantais, teisiami ir baudžiami aukščiausiaja bausme.


Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys nepripažįsta jokių diskusijų, pasitarimų su visuomene, vietos gyventojais. Nebėra jokios, net imituotos demokratijos bandymų, valdantieji net nežino, kas tai yra. Visi kitaip manantys žmonės paskelbiami priešais.

Prasideda tai, ko nelaukėm. Nesuklyskim – mūsų valstybė čia nekalta, nes jos mes nebeturim. Visos Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų kaukės nukrito ir mes pamatėme jų tikrąjį veidą – išsigandusį savo žmonių, piktą vidutinybių diktatūros grimasą”.

Šeimų sąjūdis griežtai smerkia specialiųjų pajėgų panaudojimą prieš taikius Lietuvos Respublikos piliečius ir reikalauja paskelbti tokį sprendimą priėmusių pareigūnų pavardes ir nubausti kaltus asmenis už tarnybinių įgaliojimų viršijimą. Reikalauja Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų visus klausimus dėl nelegalių migrantų apgyvendinimo spręsti tik tariantis su vietos gyventojais ir savivaldybėmis.

Atkreipia Lietuvos teritoriją laikinai administruojančių asmenų dėmesį į tai, kad tokie jų veiksmai kelia grėsmę visuomenės rimčiai, Lietuvos politiniam stabilumui, piliečių ir jų pačių šeimų ateičiai.

Parašykite komentarą

Top