Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Valdžios krizė: tvoros pritrūko, migrantai plūsta, o savo valstybės žmones ramina riaušių policija

Valdžios krizė: tvoros pritrūko, migrantai plūsta, o savo valstybės žmones ramina riaušių policija

Valdžios krizė: tvoros pritrūko, migrantai plūsta, o savo valstybės žmones ramina riaušių policija.

www.siandien.info

“Liūdna žiūrėti į Lietuvos vidaus reikalų ministrę, vaidina kankinę nuo kryžiaus nuimtą, bet mums valdžioje nereikia kankinių. Mums reikia apginti savo šalį nuo migrantų, kodėl mes taip žaidžiame savo valstybės piliečių saugumu? Arabų pasaulis juokiasi viešai: Lietuvos sienos kiauros kaip rėtis, o mes juokiname pasaulį toliau: tvoros, girdi, pritūkome migrantams stabdyti”, – piktinosi į laikraščio ŠIANDIEN redakciją paskambinęs skaitytojas.

Policijos pareigūnai pirmadienį jėga patraukė žmones nuo kelio prie Rūdninkų poligono, kur jie blokavo važiuojamąją dalį, protestuodami prieš neteisėtų migrantų apgyvendinimą Šalčininkų rajono teritorijoje. Žmones nuo kelio nustūmė keliolika policininkų, įvyko keletas susigrūmimų, pranešė įvykio vietoje esanti BNS korespondentė.


Per Baltarusiją į šalį šiemet jau bandė patekti daugiau nei 2,7 tūkst. migrantų.


Vienas protestuotojas po susigrūmimo su policija buvo nuneštas ir paguldytas ant žolės šalia kelio. Netrukus po to žmonės keliomis gyvomis eilėmis sustojo prieš poligono vartus, kur galimybės įvažiuoti laukia sunkvežimis, gabenantis migrantų palapinių miesteliui reikalingą įrangą.

Viešojo saugumo tarnybos poligono teritorijoje planuojama apgyvendinti apie 1,5 tūkst. migrantų. Per Baltarusiją į šalį šiemet jau bandė patekti daugiau nei 2,7 tūkst. migrantų.

Liepos 27 d. 16 val. Dieveniškėse koncertuos Romas Dambrauskas.


Redakcija gavo šį pranešimą. “Kviečiame visus į Dieveniškes palaikyti vietinę bendruomenę, kuri susivienyjo lyg plieninis kumštis, apginti savo teises. Skubėkime visi į Dieveniškes, nes tai itin svarbu: pavykus laimėti čia, laimės visa likusi Lietuva bei atsiras galimybė apginti Lietuvių tautos teisę į išlikimą savoje žemėje”.

Liepos 27 d. 16 val. Dieveniškėse koncertuos Romas Dambrauskas.

Parašykite komentarą

Top