Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Su KTU studentais patirtimi dalinsis žinomi žurnalistai

Su KTU studentais patirtimi dalinsis žinomi žurnalistai

Įtakingiausias Lietuvos žurnalistas Edmundas Jakilaitis grįžta į KTU . „Aš tai matau kaip puikią galimybę sugrįžti į Kauną ir pasidalinti savo sukaupta patirtimi su Kauno studentais“, – apie bendradarbiavimą su Kauno technologijos universitetu (KTU) kalba žinomas Lietuvos žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Žurnalo „Reitingai“ atlikto Lietuvos elito nuomonės tyrimo rezultatai rodo, kad E. Jakilaitis yra laikomas įtakingiausiu žiniasklaidos atstovu. Tą patį sako ir visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktas visuomenės nuomonės tyrimas. KTU studentai vėl turės galimybę semtis patirties iš nepralenkiamų savo srities ekspertų.

Tik aktualūs pavyzdžiai ir tų dienų įvykiai

„Nesu iš tų dėstytojų, kurie dirba su aiškiu paskaitų planu. Dažniausiai atvažiuoju su svečiais, kurie yra savo sričių specialistai“, – sako KTU dėstytojas, jau kelerius metu iš eilės renkamas įtakingiausiu Lietuvos žurnalistu.

Jakilaitis dėstys dviejuose magistrantūros moduliuose „Etika viešajame sektoriuje“ ir „Organizacijų informacijos valdymas ir komunikacija“ – KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (SHMMF) viešojo administravimo, viešosios politikos, socialinės politikos magistrantams.

Rudens semestre E. Jakilaitis skaitys paskaitas apie politinę etiką, pilietinę visuomenę ir politinę kultūrą, lobizmą. Paskaitose, priklausomai nuo tematikos, vėl dalyvaus žymūs politikai ir visuomenės veikėjai.

Savo sričių specialistai ateis ir su savo nuomone bei įžvalgomis apie tų dienų įvykius. Nuolat kintanti visuomenės stebima situacija viešajame sektoriuje, įvairios politinės naujienos ir aktualijos bus paskaitų pagrindas, o tai neleis studentams nuobodžiauti ir praturtins jų universitetines žinias realiais pavyzdžiais.

„Viešasis sektorius dažnai stebina įvairiomis naujienomis, situacija keičiasi labai greitai, o studentams, kaip būsimiems specialistams, labai svarbu ir naudinga išgirsti įvykių sūkuryje esančių žmonių patirtį ir perimti jų praktines žinias“, – teigia KTU SHMMF Viešojo valdymo studijų krypties vadovė Eglė Vaidelytė, kuri ir buvo šio bendradarbiavimo iniciatorė.

Sėkmė paskatino pratęsti bendradarbiavimą

„Tai jau antri metai, kai turėsiu galimybę pabendrauti su KTU studentais, perteikti jiems savo patirtį, kurią sukaupiau dirbdamas žurnalistu. Dalinsiuosi įžvalgomis apie viešuosius praktinius dalykus, kurie susiję su viešuoju valdymu, viešuoju administravimu, atsakomybių pasidalinimu“, – apie atnaujintą bendradarbiavimą kalba E. Jakilaitis.

2016 m. rudens semestrą žurnalistas vedė diskusijos tipo paskaitas, kuriose patirtimi dalinosi ne tik jis, bet ir visuomenei žinomi savo srities specialistai: lobistas Andrius Romanovskis, LR Seimo narys, Teisės ir teisėtvarkos komisijos pirmininkas Julius Sabatauskas ir kiti visuomenės veikėjai, politikai, žiniasklaidos atstovai.

„2016 m. rudenį KTU viešojo administravimo ir viešosios politikos dėstytojų komandą papildęs E. Jakilaitis buvo puikiai įvertintas studentų, kurie per jo paskaitas sunkiai tilpdavo auditorijoje“, – sako E. Vaidelytė.

verslaspolitika.lt ir KTU inf.

Parašykite komentarą

Top