Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > 2022 m. sausio 13-oji: Žmonės ant virbų prieš Seimą movė valdžios jiems išrašytus Galimybių pasus…

2022 m. sausio 13-oji: Žmonės ant virbų prieš Seimą movė valdžios jiems išrašytus Galimybių pasus…

www.siandien.info, www.alkas.lt Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Šiandien sostinėje buvo apribotas eismas, ribojamas įvažiavimas į Vilnių. Policija tikrino stabdė automobilius ir net autobusus. Privažiavimai prie Seimo užtverti.

Sausio 13 – Laisvės gynėjų dieną prie Lietuvos Seimo surengtame minėjime protestuojantys prieš valdžios vykdomą politiką Lietuvos piliečiai – nušvilpė valdiškas kalbas sakiusius valdžios atstovus išskyrus Lietuvos Prezidentą Gitaną Nausėdą.

Protestuotojai rankose laikė plakatus su užrašais „Komunistinės nkvedistinės kgbistinės išperos lauk iš valdžios“, „Mergaite pagal iškvietimą išeikite“, „Lauk landsberginį gaivalą! Šalin kovidinį PIŠ‘o fašizmą“, „Ne už tokią laisvę žuvo lietuviai“, „Pakelk galvą, lietuvi!“, „Tauta bunda!“, „Piliečiai prieš intrigantą G.L. ir globalistų įrankį P.I.Š!“, „Protestuojame prieš LRT melą ir infoblokadą!“, „Ne už tokią laisvę žuvo[užbraukta neužmirštuolė] lietuviai!“, „Už mūsų laisvę!“, „Nustokite laužyti LR Konstituciją!“, „Valdžia žlugdo Lietuvą!“, „Reikalaujame politinių demokratinių reformų!“, „Stop GP diktatūrą!“, „Apkalta už priesaikos sulaužymą!“, „Aš, G. Arnastauskas 1991.01.13 ne dėl to buvau antLR AT Rūmų stogo, kad naikintumėte Lietuvą su vargo pasu (GP) ir kitais nusikaltimais. Laisvę Lietuvai!“, „1991.01.13 išorės priešą nugalėjome… Kada įveiksime vidinį, uzurpavusį Lietuvą!“, „Nustokite laužyti ir Konstituciją!“ „Prezidente, nenorim laidoti vaikų po eksperimentinių skiepų!“, „Prezidente, ant dviejų taburečių išsėdėti nepavyks!“, „Už Kristų, už šeimą už Lietuvą!“, „Tauta yra valstybė. Politikai renkami Tautai, nes jos žlugdymui!“, „Lietuvos okupantai: TS-LKD&CO&ČMO Tarybų Sąjungos – Lietuvos Komunistų/Kagėbistų Departamentas“, „Ar jums reikia Kalantos tautą, kad išgirstumėt!“

Susirinkę demonstrantai skandavo: „Laisvė, laisvė, laisvė!“ – ir šūkius nukreiptus prieš valdžią: „Seimą lauk!“ , „Gėda!, Šaiką lauk!“, „Diktatūrai – ne!“, „Kas meluoja, tas ir vagia!“.

Seimo pirmininkės Čmilytės, Landsbergio ir Ministrės pirmininkės Šimonytės kalbos buvo nušvilptos taip, kad aikštėje nesigirdėjo nė žodžio.

Pagerbus tylos minute žuvusiuosius Sausio 13-osios metu laisvės kovotojus, minia skandavo: „Ačiū, ačiū”.

Žmonės ant virbų prieš Seimą movė valdžios jiems išrašytus „Galimybių pasus“ – taip pat, kaip ir sovietinius pasus ant barikadų virbų buvo pasmeigę 1991-aisiais Lietuvos laisvės gynėjai.

Parašykite komentarą

Top