Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Apdovanojimai – geriausiems nusikalstamumo prevencijos projektų rengėjams

Apdovanojimai – geriausiems nusikalstamumo prevencijos projektų rengėjams

Vidaus reikalų ministerijoje įvyko baigiamasis Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso renginys – „Nusikaltimų prieš vaikus ir pagyvenusius žmones prevencinės iniciatyvos“, kurio metu ministras Tomas Žilinskas apdovanojo geriausių 2015 m. projektų rengėjus.

www.vrm.lt
www.vrm.lt nuotr.

„Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti visus šio konkurso dalyvius ir padėkoti už jūsų indėlį bei kasdienį darbą nusikaltimų prevencijos srityje. Dėkoju ir už tai, kad esate neabejingi šiai aktualiai konkurso temai, susijusiai su pažeidžiamiausiomis visuomenės grupėmis. Jūsų projektai ir geroji praktika šioje srityje labai svarbi ir vertinga“, – tardamas sveikindamas renginio dalyvius sakė ministras T. Žilinskas.

Konkurso vertinimo komisijos sprendimu, iš pateiktų ir atrinktų 18 projektų laimėtoju paskelbtas VšĮ „Actio Catholica Patria“ projektas „Savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus“. Šis projektas skirtas 14–29 m. jaunuoliams, tapusiems smurto aukomis, smurtaujantiems ar turintiems kriminalinę patirtį. Jo metu buvo padedama jaunuoliams nebesijausti aukomis, mažinama rizika, kad jie vėl nusikals, patys smurtaus ar taps smurto aukomis, taip pat buvo gerinami jų socialiniai įgūdžiai, mokoma atsakingai elgtis su pinigais. Projekto rengėjai buvo paskatinti 1 740 Eur premija, kurią, kaip informavo, skirs dalyvių stovykloms bei kelionei į Vokietiją.

Paskatinamosios 420 Eur premijos skirtos Alytaus r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projektui „Balioniada“,  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos projektui „Būk saugus“ ir Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos projektui „Socialiniame tinkle sužinok, išmok, keiskis, dalinkis ir būk saugus“.

Vidaus reikalų ministro padėkos raštais už indėlį kuriant saugesnę visuomenę renginio metu taip pat apdovanota Jonavos jaunimo mokykla, Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Kauno bendruomenės centras „Girsta“. Padėkos taip pat įteiktos ilgamečiams konkurso vertinimo komisijos nariams.

Tradiciniu tapusį Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkursą Vidaus reikalų ministerija šiemet organizavo jau 11-ąjį kartą.

Vidaus reikalų ministerijos inform., www.vrm.lt

Parašykite komentarą

Top