Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Įmonių grupę DOJUS papildys dvi naujos įmonės

Įmonių grupę DOJUS papildys dvi naujos įmonės

„DOJUS agro“ valdybos pirmininkas Pranas Dailidė ir „DOJUS“ įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė. Gintauto Kniukštos nuotrauka.

Tarptautinė žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo įmonių grupė DOJUS, siekdama efektyvinti ir intensyviau plėtoti šiuo metu vykdomas veiklas, imasi esamų veiklų atskyrimo.

Po pertvarkos DOJUS grupę papildys dvi naujos įmonės. „DOJUS rental“ teiks ilgalaikės ir trumpalaikės žemės ūkio technikos nuomos paslaugas, o įmonėje „DOJUS invest“ bus sutelktas turimo įmonės nekilnojamojo turto valdymas ir investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtojimas Lietuvoje.

Plimsoll“ duomenimis, 2017 metais DOJUS užima 72-ąją vietą pasaulyje iš 619 didžiausių žemės ūkio technikos pardavėjų. 2016 metais visos įmonių grupės apyvarta viršijo 109 mln. eurų.

Pasak Donato Dailidės, įmonių grupės DOJUS vadovo, šiuo metu grupė vykdo daug veiklų, tokių kaip žemės ūkio, vejų ir komunalinės, kelių priežiūros, miškų technikos pardavimas, jos aptarnavimas, žemės ūkio technikos nuoma. Taip pat valdomas platus aptarnavimo ir pardavimo vietų tinklas keturiose valstybėse, todėl siekiant spartesnio verslo vystymosi atsirado poreikis efektyvinti ir intensyvinti veiklas.

„Veiklų atskyrimas leis dar labiau padidinti dėmesį žemės ūkio technikos nuomos sričiai. Svarbiausia, kad teigiamus pokyčius pajus klientai – specializuota įmonė gali labiau įsigilinti į jų poreikius ir operatyviau reaguoti į vykstančius pokyčius rinkoje bei pasiūlyti tinkamus sprendimus.

Tuo pačiu, atskyrus įmones yra paprasčiau išsigryninti siekiamus rezultatus, suburti specialistų komandas, todėl galima kelti dar ambicingesnius tikslus, kurie neabejotinai prisidės ir prie visos grupės plėtros“, – sako D. Dailidė.

Šiuo metu ilgalaikės ir trumpalaikės žemės ūkio technikos nuomos paslaugas teikia UAB „DOJUS agro“. Bendrovė Lietuvoje valdo daugiau nei 100 nuomai skirtų savaeigių mašinų parką, kurio vertė sudaro 8,3 mln. eurų.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis  kartu su DOJUS“ įmonių grupės generaliniu direktoriumi Donatu Dailide  Aleksandro Stulginskio universitete atidarė tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2017“.

Po pertvarkos įmonė ir toliau specializuosis naujos ir naudotos technikos pardavime bei aptarnavime, o technikos nuomos paslaugas teiks įmonė „DOJUS rental“. Jai vadovaus daugiau kaip 10 metų patirtį technikos nuomos versle turintis Aurimas Giedraitis.

Atskyrimo metu bus įsteigta ir bendrovė „DOJUS invest“, kuri valdys ir vystys įmonių grupės DOJUS nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Jai vadovaus įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė. Šiuo metu DOJUS 4 šalyse vykdo pardavimus ir teikia aptarnavimą per 15 centrų, iš kurių 5 yra Lietuvoje.

Bendrovė Lietuvoje valdo daugiau nei 100 nuomai skirtų savaeigių mašinų parką, kurio vertė sudaro 8,3 mln. eurų.

Planuojama, kad įmonių atskyrimas Lietuvoje bus įvykdytas iki šių metų lapkričio pabaigos, o kitų metų pradžioje Latvijoje bus įsteigtas žemės ūkio technikos nuomos įmonės „DOJUS rental“ filialas. Visų grupės įmonių valdymas, kaip ir iki šiol, vyks centralizuotai.

Toks įmonės veiklų atskyrimas leis dar labiau susikoncentruoti į vykdomas veiklas, o klientams teikti dar profesionalesnes ir kokybiškesnes paslaugas. Todėl dėl įmonių atskyrimo nei esami, nei būsimi klientai nepatirs jokių nepatogumų. Atvirkščiai, kaip ir iki šiol įmonė laikysis visų įsipareigojimų savo klientų ir partnerių atžvilgiu.

DOJUS įmonių grupė yra viena didžiausių vakarietiškos technikos tiekėjų regione, turinti įmones keturiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje.

Bendrovė yra oficialus didžiausio pasaulyje žemės ūkio technikos gamintojo „John Deere“ atstovas. „Plimsoll“ duomenimis, 2017 metais DOJUS užima 72-ąją vietą pasaulyje iš 619 didžiausių žemės ūkio technikos pardavėjų. 2016 metais visos įmonių grupės apyvarta viršijo 109 mln. eurų.

verslaspolitika.lt

Parašykite komentarą

Top