Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Kirtis Prezidentei: kaltindama protekcijomis ar korupcija, nesivadovauja teisiniais argumentais

Kirtis Prezidentei: kaltindama protekcijomis ar korupcija, nesivadovauja teisiniais argumentais

Socialdemokratų vadovybė pasitiki Krašto apsaugo ministru Juozu Oleku.
Socialdemokratų vadovybė pasitiki Krašto apsaugo ministru Juozu Oleku.

,,Socialdemokratų vadovybė pasitiki Krašto apsaugo ministru Juozu Oleku, kuris atsakingai elgėsi ir netoleravo kariuomenėje galimų korupcijos apraiškų. J. Oleko vadovaujama ministerija jau prieš du metus inicijavo tyrimą dėl nupirktų pernelyg brangių virtuvės įrankių. Prokuratūrai nustačius, kad KAM pareigūnų veiksmuose nėra nusikaltimo požymių, buvo atliktas tarnybinis patikrinimas, po kurio už šį įsigijimą atsakingam karininkui buvo skirta tarnybinė nuobauda.

Tuo tarpu, artėjant rinkimams, opozicinės politinės jėgos konkuruoja pačios su savimi, ieškodamos galimybių mesti šešėlius ant socialdemokratų vadovaujamos valdančiosios koalicijos. Šiems politikams visos priemonės atrodo tinkamos kurti istorijas netgi iš to, kai socialdemokratų iniciatyva vyksta tyrimai.

Prezidentė, kaltindama protekcijomis ar korupcija, nesivadovauja teisiniais argumentais, o vakarietiški standartai, apie kuriuos kalbama, neatsispindi pačios Dalios Grybauskaitės kuruojamose srityse. Generalinio prokuroro pavaduotoju buvo pasiūlytas Prezidentės patarėją Daivą Ulbinaitę gynęs advokatas Giedrius Danėlius. Jo klientė buvo kaltinama valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnyba. Su minėto advokato pagalba tokių nusikaltimų šešėlis buvo patrauktas ir nuo patarėjos, ir nuo pačios Prezidentės, o sėkmingai pasibaigus bylai advokatui pasiūlytas aukštas postas.

Prezidentė piktinasi išskirtinai socialdemokratų vadovaujama Vyriausybe bei politikais. Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo, žemės ūkio ministrės reikalams dėmesio skiriama kur kas daugiau, negu su kyšiu sučiupto Liberalų sąjūdžio vadovo E. Masiulio bylai arba ankstesnės konservatorių – liberalų vyriausybės Žemės ūkio ministro dalyvavusio specialiuoju liudininku garsiojoje mailiaus byloje. Tuomet jokių šešėlių Prezidentė nematė.

LSDP kviečia visas politines jėgas laikytis korektiškos rinkimų kampanijos”, – pranešė www.lsdp.lt

Parašykite komentarą

Top