Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Laikraštis ŠIANDIEN. Lietuvos Kalėdų rezidencija įsikūrė Anykščiuose

Laikraštis ŠIANDIEN. Lietuvos Kalėdų rezidencija įsikūrė Anykščiuose


Romas BEIŠTRAKIS, laikraštis ŠIANDIEN, nuotraukos autoriaus

Savaitgalis, praleistas Anykščiuose, maloniai nustebino. Net ir žvarbokomis gruodžio dienomis miestą gaubė šiluma ir jaukumas. Mat jau nuo gruodžio 7 d. mieste įsikūręs pats tikriausias Kalėdų senelis, laikinai okupavęs Istorijų dvarelį ant Šventosios upės kranto.

Čia jis viešės net iki sausio 6 dienos.

Šventinę nuotaiką skleidžia ne tik Kalėdų senelio rezidencija, bet ir originaliai ant vandens įkurdinta Kalėdų eglė, netoliese šurmuliuojantis kalėdinis miestelis, į kurį sugužėjo ne tik vietiniai, bet ir
aplinkinių miestų ir miestelių amatininkai.

Mielą žavesį miestui teikia vaikučių pamėgtas mėlynasis traukinukas, pūškuosiantis visą mėnesį. Be Vilniui įprastų tėvelių ir vaikų spūsčių, be šalimo laukiant traukinuko.

O kur dar daugybė šventinių renginių ir edukacinių programų suaugusiems ir mažiesiems, miesto centre išdygęs kalėdinių eglučių parkas.

Anykštėnai kaip niekada anksčiau skoningai išpuošę savo
namus ir kiemus. Svetingumu maloniai dalinasi miesto kavinės ir restoranai, viešbučiai ir gyventojai.

Pasivaikščiojimas laimės žiburiukais spindinčiomis gatvėmis ir aikštėmis yra tikra atgaiva per metus nuvargusiems kūnui ir dvasiai.

Visi, norintys patirti ypatingą švenčių laukimą ir jų nuotaiką, kviečiami į Anykščius – šių metų mūsų šalies Kalėdų rezidenciją.

Parengta pagal laikraštį ŠIANDIEN

Parašykite komentarą

Top