Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Pristatė Lietuvos viešojo administravimo sistemą

Pristatė Lietuvos viešojo administravimo sistemą

Vidaus reikalų ministerijoje lankėsi grupė Baltarusijos Viešojo administravimo jaunųjų vadovų mokyklos (SYMPA) dėstytojų ir studentų. Apsilankymo tikslas – susipažinti su Lietuvos viešojo administravimo sistema.

www.vrm.lt nuotr.
www.vrm.lt nuotr.

Ministerijos Viešojo valdymo politikos departamento direktorius Paulius Skardžius svečiams pristatė Lietuvos viešojo administravimo sistemą, pagrindinius jos reformos vykdymo etapus, pasiekimus ir iššūkius. Taip pat jis supažindino su Vyriausybės, ministerijų bei kitų valstybinių įstaigų struktūra, Vyriausybės prioritetais viešojo valdymo srityje, plačiau papasakojo apie Vidaus reikalų ministerijos veiklą, jos vykdomas viešojo administravimo funkcijas. Svečiai iš Baltarusijos buvo supažindinti ir su mūsų šalies valstybės tarnyba, jos raida po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.

Viešojo administravimo jaunųjų vadovų mokykla (SYMPA) Baltarusijoje įkurta 2008 m. bendradarbiaujant su Švedijos Viešojo administravimo institutu. Mokykla siekia vystyti įvairių sričių jaunų specialistų, kurie ateityje galėtų būti vadovais ir politikos formuotojais, kompetencijas viešojo administravimo srityje.

Parengta pagal Vidaus reikalų ministerijos inform., www.vrm.lt

Parašykite komentarą

Top