Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Regionų verslininkams bus pristatytas Verslo konsultantų tinklas

Regionų verslininkams bus pristatytas Verslo konsultantų tinklas

Rūta Serapinaitė-Audickė
El. p. ruta.serapinaite-audicke@ukmin.lt

Ūkio ministerija, siekdama paskatinti Lietuvos regionuose naujų verslų kūrimąsi ir esamų plėtrą, pradeda informacinių renginių ciklą, kuriuose bus pristatytos Verslo konsultantų tinklo ir Europos Sąjungos (ES) investicijų galimybės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.

Pirmasis renginys „Verslo konsultantų tinklas: profesionalų konsultacijos tavo verslo plėtrai“ vyks rugsėjo 19 d. Utenoje, taip pat numatomi renginiai Alytuje, Anykščiuose ir Jonavoje.

„Šiais renginiais norime paskatinti vietos verslininkus išnaudoti Ūkio ministerijos siūlomas galimybes verslo pradžiai ir plėtrai. Pristatysime Verslo konsultantų tinklą, į kurį galima kreiptis konsultacijų iki penkerių metų veikiančioms smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms. Taip pat vyks susitikimai su savivaldybėje dirbsiančiais Verslo konsultantų tinklo konsultantais, su kuriais galėsite aptarti jūsų verslui aktualius klausimus, išgirsti įžvalgų ir patarimų“, – sako ūkio viceministras Marius Skarupskas.

Per informacinius renginius ūkio viceministras M. Skarupskas pristatys 2014–2020 m. ES investicijas verslui, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas supažindins su Verslo konsultantų tinkle esančiais konsultantais, konsultacijų temomis ir teikiamomis galimybėmis, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) atstovas apžvelgs verslo įmonėms sukurtas priemones, skirtas konsultacijoms gauti.

Informaciniai renginiai verslo atstovams vyks rugsėjo 19 d. Utenoje, rugsėjo 20 d. Alytuje, rugsėjo 22 d. Anykščiuose ir spalio 4 d. Jonavoje. Renginiai nemokami, registracija skelbiama VšĮ „Versli Lietuva“ tinklalapyje.

Verslo konsultantų tinklas sudaro galimybę pradedantiesiems ir jau vykdantiems veiklą verslininkams greitai ir mažomis pastangomis gauti profesionalių ir plataus spektro verslo konsultacijų.

Iš patyrusių ekspertų gavę individualių, teminių patarimų jauni verslininkai gali greičiau priimti sprendimus, greičiau ir efektyviau išspręsti kilusius sunkumus bei išvengti klaidų.

Šiuo metu tinklo nariais yra 331 konsultantas, kurie teikia aukštos kokybės konsultacijas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams verslo pradžios ir plėtros temomis: rinkodaros, verslo planavimo, buhalterinės apskaitos, įmonės strategijos, investicijų ir finansavimo šaltinių paieškos klausimais ir kt. Verslo konsultantų teikiamų konsultacijų sritys dar bus plečiamos.

Visas atrinktų ir patvirtintų konsultantų sąrašas skelbiamas tinklapyje http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/verslo-pradzia/nvkt/dokumentai.

Ūkio ministerija verslo konsultacijoms per Verslo konsultantų tinklą paskirstys 11,58 mln. eurų 2014–2020 m. ES investicijų pagal priemonę „Verslo konsultantas LT“, kurią administruoja INVEGA.

Rygiškių Jono gimnazijos skveras – vienas jaukiausių Marijampolės kampelių. Andriaus Burbos nuotr.
Rygiškių Jono gimnazijos skveras – vienas jaukiausių Marijampolės kampelių. Andriaus Burbos nuotr.

 

Parašykite komentarą

Top